blank

Hakkımızda

Masallar Diyarı Anaokulu

Çocukların gelişim düzeyleri, ilgi ve ihtiyaçları gözetilerek çağdaş ve güncel eğitim programları çerçevesinde evrensel bilimsel temelli, sanatsal, spor ve kültürel etkinliklere önem veren özgün, yaratıcı ve orijinal ürünleri ve fikirleri destekleyen bir eğitim anlayışı ve aile katılımını önemseyen yaklaşımla eğitime devam eden bir kurumdur.

Çocuklar arasında bireysel farklılıklar ve her çocuk özeldir ilkesi göz önünde bulundurularak onların ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik zengin bir eğitim programı hazırlanmaktadır. Öncelikle eren çocukluk döneminde çocukların psikolojik, sosyal, duygusal, özbakım, bilişsel ve dil gelişimi son derece hızlıdır. Buradan yola çıkarak dil gelişiminin hızlı olduğu bu dönemde ikinci bir dille tanışmaya fırsat verilmektedir.

Kurumumuzda çalışmakta olan eğitim kadrosunun kendilerini geliştirebilmek ve alana katkı sağlayabilmeleri için farklı eğitim programları ile ilgili seminerler almaları ve katılımlarına destek verilmektedir.

Çağdaş, yaratıcı, sorgulayan, merak duygusu yüksek, özgüvenli ve sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetiştirebilmek dileğiyle…

blank

Kadromuz

blank
Özge TARİN DURMUŞ
Kurucu

Hem liseden hem üniversiteden çocuk gelişimi bölümünden mezun olduktan sonra , Başkent Üniversitesi Montessori Eğitmenliği, Resim Analizi ve Psikolojik resim testleri uzmanlığı , oyun terapisi konusunda eğitimini tamamlamıştır.

blank
Yeşim Kuruçay
Psikolog

Çalışma Alanları
• Gelişim Bozuklukları
• Uykusuzluk
• Otizm-Atipik otizm
• Konuşma Gecikmesi
• Dil-Bilişsel Gelişim Geriliği
• Uyum Bozuklukları
• Davranış Problemleri

blank
Hande İrez​
Robotik Kodlama Branş Öğretmeni​

Uludağ Üniversitesi Mezunu.

blank
Özgür Sayın

Okan Üniversitesi Yüksek Lisans